Жителів Запоріжжя застерігають від стихійної торгівлі

Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. Попри те, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, люди часто ігнорують ці застереження, вважаючи, що такі продукти дешевші і свіжіші, від господаря, а не від перекупників, та й заощаджується час на відвідини ринку чи супермаркету.

Про це пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Бердянську міську раду.

Тому деякі кмітливі підприємці активно торгують харчовими продуктами, їжею швидкого приготування без належного санітарного контролю із самочинно встановлених точок продажу, утворюючи цілі осередки незаконної торгівлі.

Втім, так продавати харчові продукти – це правопорушення, за яке передбачена відповідальність, визначена статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме:

– торгівля в містах з рук на вулицях, плотах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях – тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

– торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами – тягне за собою накладення штрафу від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Разом з цим, необхідно, щоб всі мешканці нашого міста налаштуватись на боротьбу зі стихійною торгівлею і не купували продукти харчування та інші товари у невстановлених місцях.

Шановні мешканці міста, будьте обережні! Користуйтеся лише послугами стаціонарної мережі продуктових магазинів або продавців на узаконених ринках. Бережіть здоров’я своє та близьких вам людей!

Джерело: БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро