Якимівський район став лідером за рейтингом розвитку

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації підбито підсумки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за І півріччя 2017 року.

Повідомляє сайт ЯКИМІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт ЗАВЖДИ НОВИНИ.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області за підсумками січня-червня 2017 року здійснено за 30 показниками (для міст обласного значення – за 25 показниками), які сформовані за 7 напрямами діяльності (для міст обласного значення – за 6 напрямами).

Перший напрям – промисловість та розрахунки за енергоносії (5 показників). За оцінкою результатів діяльності до трійки лідерів увійшли: серед районів – Розівський, Великобілозерський, Пологівський; останнє місце посів Кам’янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення лідерами є Бердянськ, Енергодар і Запоріжжя; на останньому місці – м. Мелітополь.

За ІІ напрямом – розвиток сільського господарства (5 показників) трійку лідерів очолили Токмацький, Оріхівський і Кам’янсько-Дніпровський райони; останнє місце посів Василівський район.

ІІІ напрям – державні фінанси (6 показників). Лідери серед районів: Великобілозерський, Василівський та Новомиколаївський; аутсайдер – Кам’янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення лідери Бердянськ, Токмак і Мелітополь; останнє місце – Енергодар.

За оцінкою результатів діяльності за ІV напрямом – споживчий ринок (2 показники) серед районів лідирують Більмацький, Пологівський і Оріхівський; на останньому місці – Великобілозерський; серед міст обласного значення лідери Мелітополь, Запоріжжя та Енергодар; останнє місце – Бердянськ.

За V напрямом – населення та ринок праці (6 показників) до трійки лідерів увійшли: Вільнянський, Мелітопольський і Василівський райони; на останньому місці – Запорізький район; серед міст обласного значення лідерують Мелітополь, Запоріжжя та Енергодар; останнє місце – Бердянськ..

VІ напрям – житлово-комунальне господарство та будівництво житла (2 показники). За оцінкою результатів діяльності за цим напрямом найкращі результати серед районів мають Якимівський, Запорізький і Приазовський; серед міст обласного значення лідирують Запоріжжя та Мелітополь.

VІІ напрям – захист прав дитини (2 показники): трійку лідерів очолюють Чернігівський, Розівський та Гуляйпільський райони; на останньому місці – Більмацький район; серед міст обласного значення лідери Енергодар, Бердянськ і Токмак; останнє місце – Мелітополь. Підсумкова комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області за січень-червень 2017 року виглядає таким чином:

Група лідерів: 1 місце – Якимівський район, 2 місце – Розівський район, 3 місце – Оріхівський район.

Група аутсайдерів: 17 місце – Василівський район ,18 місце – Кам’янсько-Дніпровський район, 19 місце – Веселівський район, 20 місце – Михайлівський район.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:
Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення
Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?
Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь
Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец
Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью
Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми