Відбулося засідання адміністративної комісії

08 червня 2017 року в приміщенні Оріхівської міської ради відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Оріхівської міської ради, на якому було розглянуто протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП, відносно громадянина А, який знаходячись в м. Оріхів по вул. Покровській 30.05.2017 напроти кафе «Росинка» здійснював торгівлю молоком, чим порушив правила благоустрою м. Оріхів.

Повідомляє сайт ОРІХІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Оріхівської міської ради.

Адміністративна комісія протокол розглядала у складі: голови комісії Салогуба О.В., заступника голови комісії Трифанової О.М., відповідального секретаря комісії Іванченко Ю.С. та членів комісії: Білана С.Ю., Барко Р.В., Івахненко Н.А.
Відповідальність по справі, яка підлягає розгляду, а саме: стаття 152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» КУпАП.
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Оріхівської міської ради вирішила: притягнути громадянина А до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 1275 грн.
Тож закликаємо мешканців та гостей міста дотримуватись правил благоустрою та чинного законодавства.

Джерело: ОРІХІВ СЬОГОДНІ