Відбулось засідання групи з питань проведення заходу «Врожай-2017»

27.07.2017 під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації І.Спасської відбулось засідання робочої групи з питань організації проведення в районі заходу «Врожай-2017».

Повідомляє сайт МИХАЙЛІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Михайлівської РДА.

Під час засідання присутні підбили результати проведення моніторингу стану використання земель сільськогосподарського призначення в рамках заходу «Врожай-2017»за перше I півріччя 2017 року, тощо. Також було заслухано звіт про проведену роботу Михайлівської селищної ради щодо виконання завдань в рамках заходу «Врожай-2017». Наприкінці засідання І.Спасська привітала присутніх із закінченням жнив ранніх зернових та наголосила, що незабаром розпочнуться жнива пізніх зернових та олійних культур. За результатами наради надано відповідні доручення.

Того ж дня в.о. голови райдержадміністрації І.Спасська провела робочу зустріч з директором РЦССДМ О.Денисенком щодо проведення в районі акції «Першокласник». Як повідомив О.Денисенко, традиційно 01 вересня будуть вручені шкільні портфелі дітям з багатодітних сімей, дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітям, батьки яких постраждали або загинули під час проведення АТО, дітям з сімей вимушено переміщених осіб.

Джерело: МИХАЙЛІВКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)