В Енергодарі на базі ДЗСМСЧ №1” буде відкрито гемодіалізне відділення

20 червня 2017 року відбулося засідання робочої групи з питання щодо відкриття в Енергодарі гемодіалізного відділення.

Повідомляє сайт ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Енергодарської міської ради.
Напередодні міським головою Павлом Музикою був підписаний чотиристоронній договір з ТОВ «Ренарт», ТОВ «БУД-АЛЬЯНС ГРУП» та ДЗ “СМСЧ №1” щодо виконання ремонтних робіт та підготовки приміщень для відкриття в Енергодарі відділення гемодіалізу на благодійній основі. Безкоштовну поставку медичного обладнання, його сервісне і технічне обслуговування забезпечить компанія ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна», яка вже багато років надає послуги відповідного спрямування по всій Україні.
Керівництвом ДЗ “СМСЧ №1” підготовлено перелік обладнання та медикаментів, необхідних для роботи відділення, визначені обсяги ремонтних робіт. Розмістити відділення планується у приміщеннях другого поверху головного корпусу медико-санітарної частини. За попередніми розрахунками, наданими керівництвом ДЗ “СМСЧ №1”, загальний обсяг коштів, необхідних для організації роботи відділення, – 11 мільйонів гривень.
Орієнтовні терміни проведення ремонтних робіт у приміщеннях – 3 місяці, навчання персоналу, яке планується провести за рахунок коштів компанії, триватиме близько 2-3 тижнів. Кошти для придбання медичних препаратів будуть забезпечені з державного бюджету. З міського бюджету буде фінансуватися утримання штату працівників, супровід пацієнтів після лікування, придбання меблів, тощо. Для виділення необхідних коштів проект відповідних змін до міської Програми розвитку і вдосконалення медичної допомоги в Енергодарі на 2015-2017 роки буде винесено на розгляд депутатів Енергодарської міської ради.

Джерело:  ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)