У Бердянську пройшов мітинг-реквієм з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської трагедії

31 рік назад сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства — аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Чимало бердянців брали участь у ліквідації наслідків аварії. Вони ціною свого здоров’я, а деякі і життя, захистили світ від страшної загрози. Як і кожен рік, сьогодні, 26 квітня, представники міської влади та депутатського корпусу, члени громадської організації «Союз Чорнобиль», молодь та мешканці міста зібралися біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії, щоб вшанувати пам’ять постраждалих від аварії на ЧАЕС та віддати данину поваги героям-ліквідаторам, пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Бердянську міську раду.

Заступник міського голови Юлія Дойнова у своєму виступі відзначила, що соціальний захист бердянців, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, серед пріоритетів міської влади. За перший квартал 2017 року бердянським ліквідаторам, вдовам померлих чорнобильців була надана допомога на 181,9 тис грн. Згідно міських програм виділено 130 тис грн на забезпечення безкоштовними путівками у санаторно-курортні заклади учасників ЧАЕС 2 категорії, вдів ліквідаторів. 24 тис грн виділено на проведення компенсаційних виплат для безкоштовного пільгового проїзду один раз на рік по Україні. Для діяльності громадської організації “Союз Чорнобиль” на 2017 рік виділено 20 тис грн.

На сьогодні у нашому місті зареєстровано 68 чоловік, інвалідність яких пов’язана із Чорнобильською катастрофою, 159 ліквідаторів аварії, 123 евакуйованих із зони відчуження, 77 дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи та 20 вдів.

Юлія Вікторівна від імені міської влади висловила слова вдячності Бердянській міській громадській організації «Союз Чорнобиль» та її керівнику Тетяні Коваленко за активну роботу та патріотичне виховання молоді. У ході мітингу слова подяки ліквідаторам звучали також від помічника народного депутата України Олександра Пономарьова, депутата міської ради Володимира Безверхого, виступали голова громадської організації «Союз Чорнобиль» Тетяна Коваленко, ліквідатор аварії на ЧАЕС Юрій Лаєр та інші. По завершені присутні поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро