Про співпрацю міста Енергодар з німецькою компанією GIZ

26 червня 2017 року перший заступник міського голови Ігор Курдя провів робочу зустріч з представником німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Іриною Бахчевою.

Повідомляє сайт ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Енергодарської міської ради.
Минулого року Енергодар став одним з учасників проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб». У рамках співпраці у 2016 році було придбано сучасне обладнання для фізіотерапевтичного відділення Енергодарської ДЗ “СМСЧ №1”. Це дозволило організувати якісні послуги з реабілітації не тільки для переселенців, а й для всіх жителів міста.
У 2017 році компанією прийнято рішення зосередити увагу на наданні методичної допомоги громадам – учасникам проекту. Одним з напрямків співпраці є проведення навчальних тренінгів і семінарів для фахівців, які працюють з переселенцями у сфері надання соціальних, адміністративних та інших послуг. Навчання здійснюється у рамках програми «Менеджери змін».
Ігор Курдя висловив готовність до подальшої співпраці, підкреслив важливість налагодження ефективної взаємодії у роботі над створенням комфортних умов та розширенням спектра послуг для переселенців та всіх енергодарців.
За підсумками зустрічі міським службам доручено у найкоротші терміни опрацювати питання щодо участі Енергодара у програмі GIZ, а також визначитися з першочерговими напрямами спільної роботи.

Джерело: ЕНЕРГОДАР СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)