Планується провести ремонт шкільного стадіону в Енергодарі

У травні 2017 року дитяча футбольна команда Енергодарського НВК №5 представляла Запорізьку область у Всеукраїнському фінальному етапі футбольного турніру серед команд «UNICEF Football Cup» (м.Київ), у якому здобула перемогу. 
Повідомляє сайт Енергодар Сьогодні з посиланням на Енергодарську міську раду.
Сьогодні для футбольної команди гостро стоїть питання реконструкції шкільного стадіону, де тренуються юні спортсмени. Капітальний ремонт спортивного майданчика зі встановленням штучного покриття футбольного поля ЕНВК №5 планується реалізувати у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
Орієнтовна вартість проекту – 2 мільйони 615 тисяч гривень. За рахунок коштів міського бюджету готується проектно-кошторисна документація. Проектом передбачені роботи зі встановлення огорожі, ремонт системи освітлення, а також штучне покриття футбольного поля.

 

Що стосується міського стадіону «Старт», кошти на розробку технічного проекту та першого етапу реконструкції передбачені у бюджеті міста на 2017 рік. У зв’язку з тим, що бюджетні кошти були розблоковані лише наприкінці травня, було прийнято рішення у поточному році розробити проект реконструкції стадіону, а всі будівельні та ремонтні роботи перенести на 2018 рік.

Джерело: Енергодар Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)