На Запоріжжі судитимуть правоохоронців-корупціонерів

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури області впродовж першого кварталу поточного року направлено до суду 10 обвинувальних актів стосовно 16 правоохоронців, які обвинувачуються у скоєнні корупційних злочинів, що складає третину від загальної сукупності направлених слідчими прокуратури до суду обвинувальних актів. За цим показником прокуратура області займає 3 умовне місце по державі, пише ЗАПОРІЖЖЯ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Запорізької області.
 
 
Зокрема, до суду направлено обвинувальні акт стосовно двох працівників Головного управління Державної фіскальної служби у Дніпропетровській області.
 
 
Так, один з податківців вимагав та отримав від керівництва одного з приватних підприємств неправомірну вигоду у розмірі 20 тис грн за вирішення питання щодо зменшення розміру податкових зобов’язань за результатами перевірки. Обвинувальний акт стосовно нього за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України направлено до суду.
 
 
Також на лаві підсудних опинився головний державний ревізор-інспектор ГУ ДФС в Дніпропетровській області, який не включив в акт перевірки порушення чинного законодавства при відображенні у податковій звітності операцій на загальну суму більше 200 тис грн. Обвинувальний акт відносно нього за ч.2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України скеровано для розгляду до суду.
 
 
Робота з виявлення корупціонерів у лавах правоохоронців триває та перебуває на постійному контролі керівництва прокуратури області.