Бердянські школярі вже вийдуть на навчання

Сьогодні відбулася робоча нарада з питання призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах, пише БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Бердянську міську раду.

У зв’язку з погодними умовами (сильні зливи, зниження температури повітря), зниженням температурного режиму в навчальних закладах міста нижче санітарних норм та з метою санітарного та епідемічного благополуччя вихованців загальноосвітніх навчальних закладів було вирішено призупинити навчально-виховний процес в школах з 24 по 26 квітня (середу) включно.

Як повідомив начальник міського відділу освіти Володимир Липський, такі вимушені канікули сприятимуть приведенню температурного режиму в межі норм, бо за прогнозами синоптиків очікується налагодження погодних умов. Крім того, це попереджувальне рішення – наразі рівень захворюваності у школах складає 8%, що нижче, ніж у зимовий період. Включити опалення у школах у такий короткий строк технічно не можливо. Як поінформував Володимир Липський, це питання було опрацьовано з керівництвом БПТМ. Наразі вже відсутній договір на поставку газу у зв’язку із завершенням опалювального сезону, а тільки процедура укладання нового займе 2-3 дні, не кажучи про технічні питання.

Дитячі садки працюватимуть у штатному режимі, але їх відвідування на розсуд батьків, якщо є можливість залишити дитину вдома – батькам рекомендують це зробити.

Відділу освіти також доручено проводити постійний моніторинг температурного режиму в загальноосвітніх навчальних закладах та розробити графіки з цілодобового чергування відповідальних осіб з метою оперативного реагування на зміну ситуації.

Джерело: БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро