Бердянськ відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данія

Вчора, 18 липня, відбулась зустріч міського голови Володимира Чепурного з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данія в України Рубеном Медсеном.

Повідомляє сайт Бердянськ Сьогодні з посиланням на Бердянську міську раду.

Під час свого візиту до Данської Ради з питань біженців та до регіону пан Посол висловив зацікавленість зустрічі з міською владою м. Бердянськ.

У зустрічі взяли участь секретар міської ради Олексій Холод, заступники міського голови Юлія Дойнова та Ірина Плющій. З боку Данської Ради з питань біженців (ДРБ) Кріста Зонголович, керівник Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні, Джесіка Карлсон, голова офісу ДРБ у м. Маріуполь, Вахтанг Пірамішвілі, керівник програми економічного розвитку ДРБ та Олександр Барилко, координатор юридичної допомоги ДРБ.

Під час зустрічі були обговорені проблеми з якими стикаються переміщені та постраждали з наслідок конфлікту особи у Бердянську, які заходи вживає міська влада для їх вирішення, як працюють на місці реформа децентралізації та державні програми з допомоги ВПО і які існують перспективи співпраці міста з Данською Радою у справах біженців в Україні.

Пан Рубен Медсен висловив вдячність за конструктивну бесіду та сподівання на плідну подальшу співпрацю. В свою чергу міський голова Володимир Чепурний подякував за надану підтримку та запросив шанованого гостя на День міста з святкування 190-річча Бердянська.

Джерело: Бердянськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)